Oferta Speciale

Shitet objekti 1200m2 ne 7 ari ne Arberi
Qiraja : Me marrveshje
Kuadratura : 1200 m²
Siperfaqja : 7 Ari
Me shume
Shiten 2 shtepi ne 12.50 ari truall ne Sofali
Qmimi : 260 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 12 Ari
Me shume
Shitet shtëpia 370m² ne 6 ari truall ne hyrje te Hajvalise
Qmimi : 160 000 €
Kuadratura : 370 m²
Siperfaqja : 6 Ari
Me shume

Shitet shtëpia në 10 ari truall në Qagllavicë

 

Adresa :

Qagllavicë
Qmimi : 300 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet shtëpija e vjetër në 10 ari truall në qendër të Çagllavicës 100 metra prej rrethit në Qagllavicë. Trualli ka infrastrukturën e nevojshme si rryma, uji e kanalizimi dhe rruga. Me dokumentacion të rregulltë.
Çmimi është 300.000 euro, çmimi diskutohet.

Agjensioni Dion Prishtinë
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956
viber: +38344147956

Kthehu