Oferta Speciale

Shitet Shtëpia 300m² në 2.80 ari në Gjakovë
Qmimi : 123 000 €
Kuadratura : 300 m²
Me shume
Shiten 26 ari e 42 m toke ne Kodren e Trimave
Qmimi : 12 000 €
Siperfaqja : 26 Ari
Me shume
Shitet Shtëpia 180m² në 2 ari truall në Kalabri
Qmimi : 125 000 €
Kuadratura : 180 m²
Siperfaqja : 2 Ari
Me shume

Shitet banesa 2 dhomshe 50 kati i 4-të në Ulpianë

 

Adresa :

Prishtinë Ulpiana
Qmimi : 68 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet Banesa 2 dhomëshe 50m² kati i 4-të mbrapa AAK te Parku në Ulpianë. Banesa është e renovuar dhe shumë funksionale, orientimi Jug-Perëndim.
Banesa ka këtë përbërje:
- qëndrimi ditor
- kuzhinë e trapezari
- 1 dhomë e gjumit
- banjo
- koridor
- ballkon
Çmimi është 68.000 euro.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu