Oferta Speciale

Shiten 4 ari truall mbrapa Fortesës në Çagllavicë
Qmimi : 16 000 €
Siperfaqja : 4 Ari
Me shume
Shitet objekti 1200m2 ne 7 ari ne Arberi
Qiraja : Me marrveshje
Kuadratura : 1200 m²
Siperfaqja : 7 Ari
Me shume
Shtëpia 240 m2 në 3.76 ari truall te Marigona 1
Qmimi : 200 000 €
Kuadratura : 240 m²
Me shume

Shitet shtepia 300m2, ne 5.50ari truall ne lagjen Taslixhe

 

Adresa :

Prishtinë Taslixhe
Qmimi : 300 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet shtepia 300m2, ne 5.50 ari truall ne lagjen Taslixhe II. Shtepia eshte P+2, plus garazha 180m2 ndaras, ka pozite shume te mire per jetese, hapesire te organizuar mire, ambient te qete dhe oborr me gjelbrim. Ka kete renditje hapesirash:
KATI PERDHESE
- sallon me kuzhine e trapezari, banjo, koridor
KATI I PARE
- 3 dhoma te fjetjes, banjo, koridori, terasa
KATI I DYTE
- 1 dhome e fjetjes e madhe, banjo, nenkulmi, terasa e madhe 70m2
Qmimi eshte 300.000 euro, qmimi i diskutushem.
Ka mundesi edhe ndrrim me banesa ne qytet.

Agjensioni DION
www.dion-ks.com
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com

Kthehu