Shitet banesa 2 dhomëshe 72m2 kati 2 Fushë Kosovë

 

Adresa :

Fushë Kosovë
Qmimi : 450 €

Pershkrimi :

 

Shitet banesa 2 dhomëshe 72m² kati 2-të, në rrugën e Dardanisë afër qerdhës së qytetit në Fushë Kosovë. Banesa është ndertim i ri dhe e gatshme për banim. Ka orientim të mirë, hapësirë të organizuar mirë, parking të jashtëm, ashensor me kartelë. Ka këtë përbërje;
- salloni, kuzhina me trapezari
- një dhomë gjumi e madhe
- banjo
- koridor
- ballkon
- shpajz
Banesa shitet pa mobile
Çmimi është 450 euro për m2.

Agjensioni Dion në Prishtinë
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu