Oferta Speciale

Shitet shtepia 3 kateshe 380m2 ne Shtoj, Ulqin
Qmimi : 195 000 €
Kuadratura : 380 m²
Siperfaqja : 4 Ari
Me shume
Shitet banesa exclusive 85m2 kati 2 në Kalabri
Qmimi : 67 000 €
Kuadratura : 85 m²
Me shume
Shitet banesa 3 dhomshe 88m² kati 6-te ne Mati 1
Qmimi : 800 €
Kuadratura : 88 m²
Me shume

Shiten 16 ari truall afër Lagjes Nic në Çagllavicë

 

Adresa :

Çagllavicë
Qmimi : 16 000 €

Pershkrimi :

 

Shiten 4 troje nga 4 ari (16 ari truall ) ngjitur me Lagjen Nic në Çagllavicë. Ka pozitë të mirë dhe të gjitha kushtet urbanistike, është lagje shumë e përshtatshme për ndërtim të shtëpisë dhe banim.
Çmimi është 16.000 euro për ari, çmimi diskutohet.

Agjensioni Dion në Prishtinë
www.dion-ks.com
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu