Shiten 4 ari truall mbrapa Fortesës në Çagllavicë

 

Adresa :

Çagllavicë
Qmimi : 16 000 €

Pershkrimi :

 

Shiten 4 ari truall mbrapa Fortesës në Çagllavicë. Ka pozitë të mirë dhe të gjitha kushtet urbanistike, si ujin, kanalizimin dhe rrymën, është lagje e qetë dhe vend shumë i përshtatshëm për ndërtim të shtëpisë.
Çmimi është 16.000 euro për ari.

Agjensioni Dion në Prishtinë
www.dion-ks.com
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu