Oferta Speciale

Shitet lokali 258m2, kati perdhese ne Fushe Kosove
Qmimi : 950 €
Kuadratura : 258 m²
Me shume
Shitet banesa 3 dhomshe 95m² kati 1 deri 6 Kalabri
Qmimi : 850 €
Kuadratura : 95 m²
Me shume
Shitet objekti 1200m2 ne 7 ari ne Arberi
Qiraja : Me marrveshje
Kuadratura : 1200 m²
Siperfaqja : 7 Ari
Me shume

Shitet banesa 3 dhomshe 93m² kati 1 deri 6 Kalabri

 

Adresa :

Prishtinë Lagjja Kalabria
Qmimi : 850 €

Pershkrimi :

 

Shitet Banesa 3 dhomëshe 93m² kati 1 deri 6-të, në Objektin 7 dhe 8, në Kompleksin Blerti 2 ndërtim i Lesnës, në lagjen Kalabria. Banesa ka pamje dhe pozitë të mirë në objekt. Është me leje ndërtimi, e gatshme për banim ne fund te vitit 2020. Kontrata te Noteri mund të bëhet menjëherë. Ka këto hapësira:
- sallon me kuzhinë e trapezari
- 2 dhoma gjumi
- 2 banjo
- shpajz
- koridor
- ballkon
- garazha, çmimi 6500 euro
- depo çmimi 1300 euro
Çmimi është 850 euro për m2.


Agjensioni i Patundshmërive Dion
038 520 063, 044 293 881, 048 293 881,
044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu