Oferta Speciale

Shitet banesa exclusive 85m2 kati 2 në Kalabri
Qmimi : 67 000 €
Kuadratura : 85 m²
Me shume
Shitet shtëpia 300m2, në 5 ari, Kodra e Trimave
Qmimi : 150 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 5 Ari
Me shume
Shtëpia 240 m2 në 3.76 ari truall te Marigona 1
Qmimi : 200 000 €
Kuadratura : 240 m²
Me shume

Shitet banesa 3 dhomshe 95m² kati 1 deri 6 Kalabri

 

Adresa :

Prishtinë Lagjja Kalabria
Qmimi : 850 €

Pershkrimi :

 

Shitet Banesa 3 dhomëshe 95m² kati 1 deri 6-të, në Objektin 7 dhe 8, në Kompleksin Blerti 2, ndërtim i Lesnës, në lagjen Kalabria. Banesa ka pozitë të mirë në objekt, është me leje ndërtimi, përfundon në fund të vitit 2020. Kontrata te Noteri mund të bëhet menjëherë. Ka këto hapësira:
- sallon me kuzhinë e trapezari
- 2 dhoma gjumi
- 2 banjo
- shpajz
- koridor
- ballkon
- garazha (çmimi 6500 euro)
- depo (çmimi 1300 euro)
Çmimi është 850 euro për m2.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
038 520 063, 044 293 881, 048 293 881,
044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu