Shitet banesa 3 dhomshe 71m² kati 5-të në Kalabri

 

Adresa :

Prishtinë Lagjja Kalabria
Qmimi : 850 €

Pershkrimi :

 

Shitet Banesa 3 dhomëshe 70.76m² kati 5 dhe 6-të, në Objektin 4, në Kompleksin Blerti, ndërtim i Lesnës, në lagjen Kalabria. Është me leje të rregullt ndërtimi, e gatshme për banim. Kontrata te Noteri mund të bëhet menjëherë. Ka këto hapësira:
- sallon me kuzhinë e trapezari
- 2 dhoma gjumi
- banjo
- koridor
- ballkon
- garazha (çmimi 6500 euro)
- depo (çmimi 1300 euro)
Çmimi 850 euro për m2.

Agjensioni Dion Prishtinë
044 147 956, 049 147 956, 038 520 063
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu