Oferta Speciale

Shitet shtëpia 300m2 në 33 ari F. Vrellë Lipjan
Qmimi : 300 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 33 Ari
Me shume
Shitet banesa 64m2 netto kati 1 Bregu i Diellit
Qmimi : 62 000 €
Kuadratura : 64 m²
Me shume
Shitet banesa 2 dhomshe 73m2 kati i 3 Fushë Kosovë
Qmimi : 42 000 €
Kuadratura : 73 m²
Me shume

Shitet banesa 3dhomshe 68m2 kati 1 Fushë Kosovë

 

Adresa :

Fushë Kosovë
Qmimi : 52 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet banesa 3 dhomshe 68m2, netto në katin e 1-rë ndërtim i ri, Kompleksi Apollonia 1, ndërtim i Tregtisë në Fushë Kosovë. Banesa është e pajisur me sistem alarmi, roleta në tërë banesën, nxemje qendrore, dhe klimë. Banesa është e mobiluar në stil modern, është me dokumentacion të rregulltë me fletë poseduese, kontrata te Noteri. Banesa ka këtë përbërje:
- salloni me kuzhinë
- 2 dhoma të fjetjes
- banjo
- ballkon
Banesa ka parking të mjaftushëm, këndin e lodrave për fëmijë, shkolla afër, qerdhe etj. Shitet me mobile.

Çmimi është 52.000 euro.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
038 520 063, 044 293 881, 048 293 881,
044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu