Oferta Speciale

Shitet Banesa 2dhomshe 50m2 netto kati 1 në Shëngjin

 

Adresa :

Shëngjin
Qmimi : 35 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet Banesa 50m2 netto, kati i 1-rë, afër Rafaelo Resort në Shengjin. Banesa ndodhet në një prej lokacioneve më të kërkuara ka pozitë shumë të mirë, ka qasje në të gjitha rrugët kryesore, ka afër plazhin. Banesa është e rregulluar mirë është e tëra e mobiluar, shumë e përshtatshme për jetesë duke i plotësuar të gjitha kushtet dhe nevojat për jetësë. Banesa ka dokumentacion të rregullt e pajisur me fletë poseduese. Banesa ka këto hapësira:
- Qëndrimi ditor,
- Kuzhina me tryezari,
- dhomë gjumi,
- banjo,
- ballkona,
Çmimi është 35.000 euro me mobile komplet.

Agjensioni Dion Prishtinë
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956,
048 293 881, 044 293 881
www.dion-ks.com
viber +38344147956
viber +38344293881
www.dion-ks.com
agjensioni-dion@hotmail.com
www.facebook.com/agjensionidion
www.instagram.com/agjensionidion

Kthehu