Oferta Speciale

Shiten 16 ari truall afër Lagjes Nic në Çagllavicë
Qmimi : 16 000 €
Siperfaqja : 16 Ari
Me shume
Shitet shtepia 300m2, ne 5.50ari truall ne lagjen Taslixhe
Qmimi : 300 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 5 Ari
Me shume
Shitet shtëpia 2 katëshe 120m² në lagjen Matiqan
Qmimi : 130 000 €
Kuadratura : 120 m²
Siperfaqja : 1 Ari
Me shume

Jepet me qera banesa 80m2 te Pallati i Drejtsise

 

Adresa :

Prishtine Fshati Amerikan
Qiraja : 250 €

Pershkrimi :

 

Jepet me qira banesa 80m2, ne katin e pare, mbrapa Pallatit te Drejtesise afer Fshatit Amerikan ne Prishtine e Re. Banesa eshte e mobiluar dhe funksionale, ka keto hapesira;
- salloni me kuzhine e trapezari
- 2 dhoma gjumi
- koridor
- banjo
- ballkon
Qmimi i qirase eshte 250 euro plus shpenzimet.

Agjensioni Dion Prishtine
044 147 956, 049 147 956, 038 520 063
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dioni-ks.com

Kthehu