Jepet me qera Objekti 3600m2 ne Zonen Industriale

 

Adresa :

Fushe Kosove Zona Industriale
Qiraja : 4 €

Pershkrimi :

 

Jepet me qira Objekti 3600 m2 dhe 7000 m2 parking perballe Petroll Company, afer rruges kryesore Prishtinë - Fushë Kosovë, ne Zonen Industriale. Objekti ka lartësinë 6 metra dhe është i gatshem për punë, ka kushte të mira për veprimtari të ndryshme.
Qmimi është 3,50 euro per meter katrore.

Agjensioni Dion
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
Viber +38344 147 956

Kthehu