Oferta Speciale

Shiten 2 shtepi ne 12.50 ari truall ne Sofali
Qmimi : 260 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 12 Ari
Me shume
Shitet shtëpia 2 katëshe 120m² në lagjen Matiqan
Qmimi : 130 000 €
Kuadratura : 120 m²
Siperfaqja : 1 Ari
Me shume
Shitet banesa 3 dhomshe 95m² kati 1 deri 6 Kalabri
Qmimi : 850 €
Kuadratura : 95 m²
Me shume

Jepet me qira Lokali 41m2 ne Arberi

 

Adresa :

Prishtinë Arberia
Qiraja : 250 €

Pershkrimi :

 

Jepet me qira lokali 41m2 ne rrugen kryesore perball Hotel Adria ne lagjen Arberia. Lokali eshte i mobiluar per zyre dhe i gatshem per pune, ploteson te gjitha kushtet, ka nxemje qendrore si dhe banjon. Lokali eshte i pershtatshem per dyqan, zyre, ordinance etj, Jepet per kohe te gjate.
Qmimi eshte 250 euro ne muaj.

Agjensioni Dion ne Prishtine
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu