Oferta Speciale

Shitet objekti 1200m2 ne 7 ari ne Arberi
Qiraja : Me marrveshje
Kuadratura : 1200 m²
Siperfaqja : 7 Ari
Me shume
Shitet shtëpia 290m² në 3 ari truall ne lagjen Qendresa
Qmimi : 200 000 €
Kuadratura : 290 m²
Me shume
Shitet Shtëpia 300m² në 2.80 ari në Gjakovë
Qmimi : 123 000 €
Kuadratura : 300 m²
Me shume

Shitet banesa 2 dhomëshe 51m² kati 4 afër Rrugës B

 

Adresa :

Prishtinë Rruga B
Qmimi : 750 €

Pershkrimi :

 

Shitet Banesa 2 dhomëshe 51m², në katin e 4-të afër Rrugës B. Eshtë ndërtim i ri nga Kompania Alko grup. Banesa eshte e mobiluar komplet dhe e dhene me qira. Me dokumentacion te rregullt, kontrata te Noteri. Banesa ka këtë renditje:
- salloni me kuzhinë dhe trapezari
- 1 dhome gjumi
- banjo
- koridori
- ballkon
Banesa shitet me mobile.
Çmimi është 750 euro për m².


Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu