Oferta Speciale

Shitet lokali 258m2, kati perdhese ne Fushe Kosove
Qmimi : 950 €
Kuadratura : 258 m²
Me shume
Shitet shtepia 300m2, ne 5.50ari truall ne lagjen Taslixhe
Qmimi : 320 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 5 Ari
Me shume
Shitet Shtëpia 180m² në 2 ari truall në Kalabri
Qmimi : 125 000 €
Kuadratura : 180 m²
Siperfaqja : 2 Ari
Me shume

Shitet banesa 67m² kati 3-te ne Bregun e Diellit

 

Adresa :

Prishtinë Bregu i Diellit
Qmimi : 60 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet Banesa 3 dhomëshe 67m² në katin e 3-të ne Bregun e Diellit, ndertim i Pozhegu Brothers, me Flete poseduese. Banesa shitet pa pamobilje, ka këtë renditje:
- salloni me kuzhinë e trapezari
- 2 dhoma gjumi
- banjo
- koridor
- ballkon
- garazha dhe depo
Çmimi eshte 60.000 euro, komplet me garazhe dhe depo.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu