Shitet banesa 3 dhomshe 90m² kati 8-të në Kalabri

 

Adresa :

Prishtinë Lagjja Kalabria
Qmimi : 76 500 €

Pershkrimi :

 

Shitet banesa 3 dhomëshe 90m² në katin e 8-të, me garazhë dhe depo afer Kolegji UBT në lagjen Kalabria (ish Emshiri) ndertim i Pozhegu Brothers. Eshte e mobiluar, ka pamje nga rruga dhe nga gjelbrimi, ka poziten më të mirë në objekt e vendosur në Lindje-Perëndim. Eshtë me leje ndërtimi, Kontrata te Noteri mund të bëhet menjëherë. Ka këto hapësira:
- sallon me kuzhinë e trapezari
- 2 dhoma gjumi
- 2 banjo
- ballkon
- koridor
- depo
- Garazha
Parkingje te jashtme dhe këndin e lojrave për fëmijë.
Çmimi 76.500 euro komplet me garazhë dhe depo.

Agjensioni Dion Prishtinë
044 147 956, 049 147 956, 038 520 063
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu