Oferta Speciale

Shitet banesa 128m² kati 1 Nartel në Kalabri
Qmimi : 800 €
Kuadratura : 128 m²
Me shume
Shitet objekti 1200m2 ne 7 ari ne Arberi
Qiraja : Me marrveshje
Kuadratura : 1200 m²
Siperfaqja : 7 Ari
Me shume
Shiten 26 ari e 42 m toke ne Kodren e Trimave
Qmimi : 12 000 €
Siperfaqja : 26 Ari
Me shume

Shiten 4 hektar tokë afër rrugës Suvidoll Lepinje

 

Adresa :

Lipjan
Qmimi : 550 €

Pershkrimi :

 

Shiten 4 hektarë tokë 300 metra larg prej rrugës së asfaltuar Fshatit Suvidoll për Lepinje. Toka ka rrugën 10m gjërësi e cila del ne asfallt, është e përshtatshme për farm, për sera për bujqësi. Eshtë tokë private dhe ka dokumentacion të rregullt.
Qmimi eshte 550 euro per ari,

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu