Oferta Speciale

Shitet shtepia 3 kateshe 380m2 ne Shtoj, Ulqin
Qmimi : 195 000 €
Kuadratura : 380 m²
Siperfaqja : 4 Ari
Me shume
Shitet banesa 3 dhomëshe 75m² kati 3-të në Mati 1
Qmimi : 790 €
Kuadratura : 75 m²
Me shume
Shiten 26 ari e 42 m toke ne Kodren e Trimave
Qmimi : 12 000 €
Siperfaqja : 26 Ari
Me shume

Shitet Banesa 3-dhomshe 85m² Kati 1 ne Kalabri

 

Adresa :

Prishtinë Lagjja Kalabria
Qmimi : 60 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet Banesa 3-dhomëshe 85m² kati i 1-rë, ndërtim i Hawai Group në Kalabri. Banesa është ndërtim i ri, ka orientimin e mire, është e mobiluar dhe shitet me mobilje. Banesa ka këtë renditje:
- qëndrim ditor
- kuzhinë e trapezari
- 2 dhoma të fjetjes
- banjo
- ballkon
Parking të mjaftueshëm.
Çmimi 60.000 euro.

Agjensioni DION
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu