Oferta Speciale

Shitet shtëpia 2 katëshe 120m² në lagjen Matiqan
Qmimi : 130 000 €
Kuadratura : 120 m²
Siperfaqja : 1 Ari
Me shume
Shitet banesa 3 dhomëshe 75m² kati 3-të në Mati 1
Qmimi : 790 €
Kuadratura : 75 m²
Me shume
Shitet shtepia 300m2, ne 5.50ari truall ne lagjen Taslixhe
Qmimi : 320 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 5 Ari
Me shume

Shitet banesa 4 dhomshe 118m² kati 6-të në Kalabri

 

Adresa :

Prishtinë Lagjja Kalabria
Qmimi : Me marrveshje

Pershkrimi :

 

Shitet Banesa 4 dhomshe 118.72m² kati i 6-të, ne Objektin 1 ne Kompleksin Blerti, ndërtim i Lesnës, në lagjen Kalabria. Banesa ka pamje nga rruga kryesore për Veternik dhe poziten më të mirë në objekt e vendosur në Lindje-Perëndim. Me leje ndërtimi, e gatshme për banim. Kontrata te Noteri mund të bëhet menjëherë. Ka këto hapësira:
- sallon me kuzhinë e trapezari
- 3 dhoma gjumi
- 2 banjo
- ballkona
- koridor
Objekti është me leje te rregullt ndërtimi.
Çmimi sipas marrëveshjes.

Agjensioni Dion Prishtinë
044 147 956, 049 147 956, 038 520 063
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu