Oferta Speciale

Shitet shtepia 3 kateshe 380m2 ne Shtoj, Ulqin
Qmimi : 195 000 €
Kuadratura : 380 m²
Siperfaqja : 4 Ari
Me shume
Shiten 26 ari e 42 m toke ne Kodren e Trimave
Qmimi : 12 000 €
Siperfaqja : 26 Ari
Me shume
Shitet shtëpia 290m² në 3 ari truall ne lagjen Qendresa
Qmimi : 200 000 €
Kuadratura : 290 m²
Me shume

Shitet shtëpia në 21.50 ari truall në Qagllavicë

 

Adresa :

Qagllavicë
Qmimi : 25 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet shtëpija e vjetër në 21.50 ari truall në qendër të Çagllavicës. Trualli ka infrastrukturën e nevojshme si rryma, uji e kanalizimi dhe rruga. Posedon dokumentacion të rregulltë.
Çmimi është 25.000 euro për ari, çmimi diskutohet.

Agjensioni Dion Prishtinë
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956
viber: +38344147956

Kthehu