Oferta Speciale

Shitet shtepia 3 kateshe 380m2 ne Shtoj, Ulqin
Qmimi : 195 000 €
Kuadratura : 380 m²
Siperfaqja : 4 Ari
Me shume
Shitet banesa 3 dhomëshe 75m² kati 3-të në Mati 1
Qmimi : 790 €
Kuadratura : 75 m²
Me shume
Shitet shtëpia 370m² ne 6 ari truall ne hyrje te Hajvalise
Qmimi : 160 000 €
Kuadratura : 370 m²
Siperfaqja : 6 Ari
Me shume

Shiten 5 hektarë tokë afër Marigona Residence

 

Adresa :

Prishtinë Marigona Rezidens
Qmimi : 1 000 €

Pershkrimi :

 

Shiten 5 hektarë tokë në rrugën e asfaltuar prej fshatit Prehoc për Lepinje afër rrugës së Trenit e kalon lagjes Marigona Residence. Toka është private dhe e përshtatshme për shtallë, sera etj. Posedon dokumentacion të rregullt.
Qmimi është 1000 euro për ari.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu