Oferta Speciale

Shitet shtëpia 370m² ne 6 ari truall ne hyrje te Hajvalise
Qmimi : 160 000 €
Kuadratura : 370 m²
Siperfaqja : 6 Ari
Me shume
Shitet shtëpia 2 katëshe 120m² në lagjen Matiqan
Qmimi : 130 000 €
Kuadratura : 120 m²
Siperfaqja : 1 Ari
Me shume
Shitet banesa ekskluzive 63m² kati 9 lagje e Muhaxherve
Qmimi : 58 000 €
Kuadratura : 63 m²
Me shume

Shiten 39 ari tokë afër rrugës Prishtinë-Ferizaj

 

Adresa :

Prishtinë
Qmimi : 2 500 €

Pershkrimi :

 

Shiten 39 ari tokë 100 metra prej rrugës Prishtinë-Ferizaj, përballë Lulishtes Labi. Toka ka pozitë të mirë gjerësia është 40 m dhe gjatësia 160 m, ka të gjitha kushtet e nevojshme, e përshtatshme për ndërtim fabrike, depo etj. Ipet leja e ndërtimit nga Komuna e Graqanicës.
Çmimi 2.500 per ari, çmimi diskutohet.

Agjensioni DION
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu