Oferta Speciale

Shitet shtëpia 370m² ne 6 ari truall ne hyrje te Hajvalise
Qmimi : 160 000 €
Kuadratura : 370 m²
Siperfaqja : 6 Ari
Me shume
Shiten 10.35ari truall në lagjen Emshir (Kalabria)
Qmimi : 10 000 €
Kuadratura : 1000 m²
Siperfaqja : 10 Ari
Me shume
Shitet shtëpia 318 m2 në 5.5 ari truall në Sofali
Qmimi : 320 000 €
Kuadratura : 318 m²
Me shume

Shiten 3 shtëpi në 46 ari truall në Çagllavicë

 

Adresa :

Qagllavicë
Qmimi : 25 000 €

Pershkrimi :

 

Shiten 3 shtëpi në 46 ari truall në qendër të Çagllavicës 50 metra larg prej rrethit në Çagllavicë. Trualli është i përshtatshëm për restorant dasmash dhe biznes tjetër me të gjitha kushtet e nevojshme. Me dokumentacion të rregulltë.
Çmimi është 25.000 euro për ari, çmimi diskutohet.

Agjensioni Dion Prishtinë
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956
viber: +38344147956

Kthehu