Oferta Speciale

Shitet objekti 1200m2 ne 7 ari ne Arberi
Qiraja : Me marrveshje
Kuadratura : 1200 m²
Siperfaqja : 7 Ari
Me shume
Shitet shtëpia 370m² ne 6 ari truall ne hyrje te Hajvalise
Qmimi : 160 000 €
Kuadratura : 370 m²
Siperfaqja : 6 Ari
Me shume
Shiten 10.35ari truall në lagjen Emshir (Kalabria)
Qmimi : 10 000 €
Kuadratura : 1000 m²
Siperfaqja : 10 Ari
Me shume

Shitet Banesa 3 dhomshe 64m² kati i 4-të ne Aktash

 

Adresa :

Prishtinë Aktash
Qmimi : 89 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet Banesa 3 dhomëshe 64m² në katin e 4-të në Aktash. Banesa është ndërtim i shtetit, dhe ka dokumentacion të rregullt, pamja nga rruga Agim Ramadani. Objekti ka 2 ashensorë, ngrohja qendrore nga Termokosi. Banesa është e renovuar komplet, si dhe instalimi i rrymës dhe ujit. Eshtë e gatshme për banim dhe ka këto hapësira:
- sallon me kuzhinë e trapezari
- 2 dhoma të fjetjes
- banjo
- koridor
Parking i mjaftushëm. Banesa shitet me mobilje.
Çmimi 89.000 euro, çmimi i diskutushem.

Agjensioni DION në Prishtinë
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu