Oferta Speciale

Shitet objekti 1200m2 ne 7 ari ne Arberi
Qiraja : Me marrveshje
Kuadratura : 1200 m²
Siperfaqja : 7 Ari
Me shume
Shitet shtepia 3 kateshe 380m2 ne Shtoj, Ulqin
Qmimi : 195 000 €
Kuadratura : 380 m²
Siperfaqja : 4 Ari
Me shume
Shitet banesa ekskluzive 63m² kati 9 lagje e Muhaxherve
Qmimi : 58 000 €
Kuadratura : 63 m²
Me shume

Shitet banesa ekskluzive 63m² kati 9 lagje e Muhaxherve

 

Adresa :

Lagje e Muhaxherëve
Qmimi : 58 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet Banesa Ekskluzive 63m² kati i 9-të në lagjen e Muhaxherëve, ndërtim i ri. Banesa ka pozitë të mirë, shumë afër qendrës së qytetit (8 minuta larg sheshit te qytetit). Banesa është ekskluzive dhe moderne, e dizajnuar dhe e punuar me shumë shije, orientimi në Jug-Lindje. Banesa është me leje të ndërtimit.Objekti posedon dy lifta, sistemin e kamerave të sigurisë dhe alarmin. Banesa ka këto hapësira:
- salloni me kuzhinë e trapezari
- 1 dhomë e fjetjes
- banjo
- koridori
- ballkoni
Çmimi 58.000 euro me mobile, qmimi i diskutushëm.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
www.dion-ks.com
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com

Kthehu