Shiten 2 hektarë tokë afër Marigona Residence

 

Adresa :

Prishtinë Marigona Rezidens
Qmimi : 1 000 €

Pershkrimi :

 

Shiten 2 hektarë tokë në rrugën e asfaltuar prej fshatit Prehoc për Lepinje afër rrugës së Trenit e kalon lagjes Marigona Residence. Toka është private dhe e përshtatshme për ferma, sera etj. Posedon dokumentacion të rregullt.
Qmimi është 1000 euro për ari.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu