Shiten 2 ha e 20 ari, te Villa e Pacollit Hajvali

 

Adresa :

Hajvali
Qmimi : 5 500 €

Pershkrimi :

 

Shiten 2 hektarë e 20 ari tokë te Villa e Pacollit në Hajvali. Toka gjendet në një vend me ajër të pastër dhe të qetë për jetesë, është e përshtatshme për ndërtimin e shtëpive (lagje). Duhet të bëhet parcelizimi, infrastruktura, rryma, uji e kanalizimi dhe rruga. Është me dokumentacion të rregulltë.
Çmimi është 5.500 euro për ari, çmimi diskutohet.

Agjensioni Dion Prishtine
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956
viber: +38344147956

Kthehu