Oferta Speciale

Shitet shtepia 3 kateshe 380m2 ne Shtoj, Ulqin
Qmimi : 195 000 €
Kuadratura : 380 m²
Siperfaqja : 4 Ari
Me shume
Shitet objekti 1200m2 ne 7 ari ne Arberi
Qiraja : Me marrveshje
Kuadratura : 1200 m²
Siperfaqja : 7 Ari
Me shume
Shiten 10.35ari truall në lagjen Emshir (Kalabria)
Qmimi : 10 000 €
Kuadratura : 1000 m²
Siperfaqja : 10 Ari
Me shume

Shiten 80 ari tokë në Prishtina e Re, Hajvali

 

Adresa :

Hajvali
Qmimi : 11 000 €

Pershkrimi :

 

Shiten 80 ari tokë në Zonën Prishtina e Re, Hajvali. Jane planifikuar ndërtimet e Presidencës, Stadionit, AUK-ut dhe institucioneve të tjera. Ka pozitë dhe pamje atraktive, vend i mrekullueshëm dhe me perspektive që vazhdimishtë i rritet vlera, gjerësia në rrugë është 85 metra, ka mundësi edhe të ndahet në 2 pjesë. Posedon dokumentacion të rregullt dhe përkthimi bëhet menjëhere.
Çmimi është 11.000 euro për ari, çmimi diskutohet.

Agjensioni Dion
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956

Kthehu