Oferta Speciale

Shiten 33 ari tokë në rrugën Milloshevë-Obiliq

 

Adresa :

Prishtinë
Qmimi : 3 200 €

Pershkrimi :

 

Shiten 33 ari tokë në rrugën kryesore e cila lidhet me Obiliq prej rreth rrotullimit me largësi 600m. Toka është me gjerësi në rrugë 25m, është e përshtatshme për çdo lloj veprimtarije si dhe për jetesë. Plotëson kushtet urbanistike siç janë: uji, kanalizimi dhe rryma.
Qmimi është 3.200 euro për ari.

Agjensioni Dion në Prishtinë
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu