Oferta Speciale

Shitet shtëpia 290m² në 3 ari truall ne lagjen Qendresa
Qmimi : 200 000 €
Kuadratura : 290 m²
Me shume
Shitet objekti 1200m2 ne 7 ari ne Arberi
Qiraja : Me marrveshje
Kuadratura : 1200 m²
Siperfaqja : 7 Ari
Me shume
Shitet shtëpia 318 m2 në 5.5 ari truall në Sofali
Qmimi : 320 000 €
Kuadratura : 318 m²
Me shume

Shiten 53 ari rrugës Llapnasell te rrethi QMI

 

Adresa :

Prishtinë
Qmimi : 5 000 €

Pershkrimi :

 

Shiten 53 ari tokë në rrugën Llapnasell-QMI që del te rrethi Prishtinë-Ferizaj përballë Auto-Mita. Toka ka pozitë të mirë dhe infrastrukturën e nevojshme, lejohet ndërtimi për fabrika, depo etj. Ka gjerësi në rrugë 37m. Me dokumentacion të rregullt, është tokë private dhe përkthimi bëhet menjiherë te Noteri.
Çmimi 5.000 per ari, çmimi diskutohet.

Agjensioni DION
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu