Banesa 3dhomshe 56m² kati 1 Bregu i Diellit

 

Adresa :

Prishtinë Bregu i Diellit
Qmimi : 69 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet Banesa 3 dhomëshe 56m² netto në katin e 1-rë te Banesat e Hinta në Bregun e Diellit. Banesa është ndërtim i shtetit, dhe ka dokumentacion të rregullt, me orientim nga Lindja, ngrohja qendrore nga Termokosi. Banesa është e renovuar dhe komplet e mobiluar. Eshtë e gatshme për banim dhe ka këto hapësira:
- sallon me kuzhinë e trapezari
- 2 dhoma të fjetjes
- ballkon
- banjo
- koridor
Parking i mjaftushëm. Banesa shitet me mobile.
Çmimi 69.000 euro, çmimi i diskutushem.

Agjensioni DION në Prishtinë
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu