Oferta Speciale

Shitet shtepia 300m2, ne 5.50ari truall ne lagjen Taslixhe
Qmimi : 320 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 5 Ari
Me shume
Shitet Shtëpia 300m² në 2.80 ari në Gjakovë
Qmimi : 123 000 €
Kuadratura : 300 m²
Me shume
Shitet shtepia 3 kateshe 380m2 ne Shtoj, Ulqin
Qmimi : 195 000 €
Kuadratura : 380 m²
Siperfaqja : 4 Ari
Me shume

Shitet Banesa 2 dhomshe 54m² kati i 3-te Dardania

 

Adresa :

Dardania Dardania
Qmimi : 54 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet banesa 2 dhomëshe 54m² në katin e 4-të, mbrapa Bas Trade përballë Stacionit të Autobusave në lagjen Dardania, ndërtim i shtetit. Banesa është e renovuar dhe e mobiluar, ka nxemje të qytetit, orientimi Jug-Perëndim. Ka këtë renditje:
- salloni ndaras
- kuzhina me trapezari
- 1 dhomë e fjetjes
- banjo
- ballkon
- koridor
Me dokumentacion të rregullt.
Çmimi është 54.000 euro.

Agjensioni Dion në Prishtinë
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu