Oferta Speciale

Shitet shtepia 3 kateshe 380m2 ne Shtoj, Ulqin
Qmimi : 195 000 €
Kuadratura : 380 m²
Siperfaqja : 4 Ari
Me shume
Shiten 2 shtepi ne 12.50 ari truall ne Sofali
Qmimi : 260 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 12 Ari
Me shume
Shitet shtëpia 370m² ne 6 ari truall ne hyrje te Hajvalise
Qmimi : 160 000 €
Kuadratura : 370 m²
Siperfaqja : 6 Ari
Me shume

Shitet Shtëpia 260m2 në 5 ari truall në Çagllavicë

 

Adresa :

Çagllavicë
Qmimi : 140 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet Shtëpia 3 katëshe 260m² në 5 ari truall mbrapa Autosallonit Sherreti. Shtëpia është e re ka pozitë shumë të mirë në lagje, ambient të qetë dhe me gjithë infrastrukturën e nevojshme, me hapësirë të organizuar shumë mirë, nxemje qendrore dhe kamin, oborr të rregulluar dhe rrethojë. Shtëpia ka këto hapësira: 
Kati i parë: 
- garazha, salloni, kuzhina me trapezari, 1 dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe depo 
Kati i dytë: 
- 3 dhoma gjumi, 2 banjo, koridor, ballkon 
Çmimi është 140.000 euro.

Agjensioni Dion në Prishtinë 
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
038 520 063, 
044 147 956, 049 147 956 
viber +38344147956

Kthehu