Oferta Speciale

Shitet Shtëpia 300m² në 2.80 ari në Gjakovë
Qmimi : 123 000 €
Kuadratura : 300 m²
Me shume
Shitet shtepia 3 kateshe 380m2 ne Shtoj, Ulqin
Qmimi : 195 000 €
Kuadratura : 380 m²
Siperfaqja : 4 Ari
Me shume
Shitet shtëpia 290m² në 3 ari truall ne lagjen Qendresa
Qmimi : 200 000 €
Kuadratura : 290 m²
Me shume

Shiten 5 hektar e 20 ari Toke 300 metra afer rruges Prishtine-Gjilan

 

Adresa :

Prishtinë
Qmimi : 150 €

Pershkrimi :

 

Shiten 5 hektarë e 20 ari tokë Fshati Prekofce, Komuna e Novobërdes, 300 metra larg nga rruga kryesore Prishtinë-Gjilan. Toka ka pozitë të mirë dhe infrastrukturën e nevojshme, e përshtatshme për bujqesi. Ka dokumentacion të rregullt, tokë private dhe përkthimi bëhet menjiherë te Noteri.
Çmimi 150 euro për ari.

Agjensioni DION
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu