Oferta Speciale

Shiten 2 shtepi ne 12.50 ari truall ne Sofali
Qmimi : 260 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 12 Ari
Me shume
Shitet banesa 3 dhomëshe 91m² kati 2-të në Mati 1
Qmimi : 790 €
Kuadratura : 91 m²
Me shume
Shitet shtepia 3 kateshe 380m2 ne Shtoj, Ulqin
Qmimi : 195 000 €
Kuadratura : 380 m²
Siperfaqja : 4 Ari
Me shume

Shitet shtëpia në 10.50 ari në Graqanicë

 

Adresa :

Graqanicë
Qmimi : 17 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet shtëpia e vjetër në 10.51 ari truall në qendër të Graqanices 100 metra prej rruges kryesore. Trualli ka infrastrukturën e nevojshme si rryma, uji e kanalizimi dhe rruga. Me dokumentacion të rregulltë.
Çmimi është 17.000 euro per ari, çmimi diskutohet.

Agjensioni Dion Prishtinë
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956
viber: +38344147956

Kthehu