Oferta Speciale

Shitet shtepia 3 kateshe 380m2 ne Shtoj, Ulqin
Qmimi : 195 000 €
Kuadratura : 380 m²
Siperfaqja : 4 Ari
Me shume
Shitet shtëpia 2 katëshe 120m² në lagjen Matiqan
Qmimi : 130 000 €
Kuadratura : 120 m²
Siperfaqja : 1 Ari
Me shume
Shitet banesa 3 dhomëshe 75m² kati 3-të në Mati 1
Qmimi : 790 €
Kuadratura : 75 m²
Me shume

Shiten 34 Ari afer rrugës Prishtinë-Ferizaj

 

Adresa :

Prishtinë
Qmimi : 4 500 €

Pershkrimi :

 

Shiten 34.36 ari tokë 100 m prej rrugës kryesore Prishtinë-Ferizaj mbrapa Dino Company. Toka ka rrethoj me gilindera, pozitë të mirë dhe infrastrukturën e nevojshme, ujë, kanalizim, rrymë. Është e përshtatshme për ndërtim fabrike, depo etj,
Çmimi është 4.500 euro për ari, çmimi diskutohet.

Agjensioni DION
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu