Shiten 20 ari Truall tranziti Prishtinë-Fushë Kosovë

 

Adresa :

Prishtinë
Qmimi : 12 000 €

Pershkrimi :

 

Shiten 20 ari truall në rrugën e tranzitit Prishtinë - Fushë Kosovë, mbrapa Zonës Industriale. Trualli plotëson të gjitha kushtet dhe ka gjithë infrastrukturën si ujin me kanalizim, rrymën, rrugën. Trualli është me dokumentacion të rregullt pronësor.
Çmimi është 12.000 euro për ari, çmimi diskutohet.

Agjensioni DION
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu