Shiten 10 ari Truall rrugës së tranzitit Pr- F.K

 

Adresa :

Prishtinë
Qmimi : 8 000 €

Pershkrimi :

 

Shiten 10 ari Truall në rrugën e tranzitit Prishtinë- Fushë Kosovë, mbrapa Zonës Industriale. Trualli plotëson të gjitha kushtet dhe ka gjithe infrastrukturën siç janë uji me kanalizim, rryma, rruga. Posedon me dokumentacion të rregullt pronësor.
Çmimi është 8.000 euro për ari.

Agjensioni DION
038 520 063,
044 147 956, 049 147 956
048 293 881, 044 293 881
viber +38344147956
viber +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu