Shiten 5 ari truall mbrapa Hotel Gorenjes

 

Adresa :

Veternik Veternik
Qmimi : 22 000 €

Pershkrimi :

 

Shiten 5 ari truall mbrapa Hotel Gorenjes në Çagllavicë. Trualli ka pozitë të mirë dhe plotëson të gjitha kushtet urbanistike për banim dhe ndërtim të shtëpisë. Eshte afer Albi Mall, Vivafresh, te gjitha i ka afer.
Çmimi është 22.000 euro për ari.

Agjensioni Dion në Prishtinë
www.dion-ks.com
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu