Jepet me qera banesa 3 dhomshe 62m2 kati 4 Aktash

 

Adresa :

Prishtine Aktash
Qiraja : 270 €

Pershkrimi :

 

Jepet me Qera banesa 3 dhomshe 62m2,netto ne katin e 4-te, ne Aktash ndertim i ri. Banesa eshte komplet e mobiluar dhe ofron kushte shume te mira, gjindet perball Salles 1 Tetori afer Menzes se studenteve. Banesa ka keto hapesira:
- sallon me kuzhine e trapezari
- 2 dhoma te fjetjes
- banjo
- koridor
- ballkon
Qmimi 270 euro plus shpenzimet

Agjensioni DION në Prishtinë
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu