Oferta Speciale

Shitet banesa 86m2 plus 36m2 ballkon,kati i 4-te,ne Arberia
Qmimi : 800 €
Kuadratura : 86 m²
Me shume
Shtepia 4-kateshe ,ne 3.70 ari vend,ne lagjen Arberia
Qmimi : 350 000 €
Kuadratura : 650 m²
Siperfaqja : 3 Ari
Me shume
SHTEPIA 360m2, NE 3.50 ari TRUALL,NE LAGJEN TASLIXHE
Qmimi : 260 000 €
Kuadratura : 360 m²
Siperfaqja : 3 Ari
Me shume

BANESAT 97m2,NE KATIN E 2-te DHE 4-te,NE FUSHE KOSOVE

 

Adresa :

Fushe Kosove
Qmimi : 550 €

Pershkrimi :

 

SHITEN BANESAT E REJA 97m2,NE KATIN E 2-te DHE 4-te,NE FUSHE KOSOVE.KANE KETE RENDITJE :
- DHOME E DITES ME KUZHINE
- 2 DHOMA TE GJUMIT
- SHPAJZI
- BANJO
- BALLKON
QMIMI PER KATIN E 2-te ESHTE 600 euro PER m2,I DISKUTUSHEM.
PER KATIN E 4-te ESHTE 550 euro PER m2,I DISKUTUSHEM.

AGJENSIONI DION NE PRISHTINE
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
038 220 063
044 147 956
049 147 956

Kthehu