Oferta Speciale

Shitet shtepia 360m2, ne 3.50ari truall ne lagjen Taslixhe
Qmimi : 245 000 €
Kuadratura : 360 m²
Siperfaqja : 3 Ari
Me shume
Shitet banesa 4 dhomeshe 110m2 ne Bregun e Diellit
Qmimi : 750 €
Kuadratura : 110 m²
Me shume
Shitet shtepia 380m2 ne 3.50ari truall mbrapa Gorenjes
Qmimi : 125 000 €
Kuadratura : 380 m²
Siperfaqja : 3 Ari
Me shume

Shiten banesat 97m2, kati i 2-te dhe 4-te, ne Fushe Kosove

 

Adresa :

Fushe Kosove
Qmimi : 550 €

Pershkrimi :

 
Shiten banesat e reja 97m2, ne katin e 2-te dhe te 4-te, afer shkolles fillore Mihal Grameno ne Fushe Kosove.
Banesat kane kete renditje hapesirash:
- salloni me kuzhine
- 2 dhoma gjumi
- shpajzi
- banjo
- ballkon
Qmimi eshte 550 euro per m2, i diskutushem.


Agjensioni DION
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +37744147956

Kthehu