Oferta Speciale

Shitet shtepia 300m2, ne 5.50ari truall ne lagjen Taslixhe
Qmimi : 320 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 5 Ari
Me shume
Shitet shtëpia 2 katëshe 120m² në lagjen Matiqan
Qmimi : 130 000 €
Kuadratura : 120 m²
Siperfaqja : 1 Ari
Me shume
Shitet shtepia 3 kateshe 380m2 ne Shtoj, Ulqin
Qmimi : 195 000 €
Kuadratura : 380 m²
Siperfaqja : 4 Ari
Me shume

Shiten 20ari toke, te Rrethi te QMI

 

Adresa :

Prishtine
Qmimi : 4 500 €

Pershkrimi :

 
Shiten 20 ari toke te Rrethi, te Qendra Tregtare QMI, afer Interqadra. Vendi eshte i pershtatshem per veprimtari biznesi dhe eshte me gjeresi 33metra kurse gjatesia 60metra. Ka te gjitha kushtet dhe posedon dokumentacion te rregullt. Pranohet edhe ndrrimi me banese ne Prishtine.
Qmimi eshte 4500 euro per ari, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion
viber +38344147956,
038 520 063,
044 147 956 ose 049 147 956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu