Oferta Speciale

Banesa 3 dhomëshe 82m² kati 1-rë në Mati 1
Qmimi : 790 €
Kuadratura : 82 m²
Me shume
Shitet objekti 1200m2 ne 7 ari ne Arberi
Qiraja : Me marrveshje
Kuadratura : 1200 m²
Siperfaqja : 7 Ari
Me shume
Shitet shtepia 300m2, ne 5.50ari truall ne lagjen Taslixhe
Qmimi : 320 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 5 Ari
Me shume

Shitet banesa pent house 297m2, ne lagjen Arberia

 

Adresa :

Prishtine Arberia
Qmimi : 230 000 €

Pershkrimi :

 

 

Shitet banesa luxoze penthouse (151.56m2 banim) plus (terasa 86.5m2) ne lagjen Arberia. Banesa eshte bashkekohore dhe e punuar me materiale moderne nga Zvicra. Banjot jane me elemente extra Duravit, kuzhina eshte moderne dhe shume funksionale me kosto 10.000 euro. Poashtu ka garazhen me 17m2.
Banesa ka kete renditje:
- qendrimi ditor me kuzhine e trapezari
- 3 dhoma te fjetjes
- shpajzi 3.5m2
- banjo
- toaleti
- terasa 86.5m2
- duplex 38m2
Qmimi eshte 230000euro, qmimi i diskutushem.

AGJENSIONI DION
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu