Oferta Speciale

Shitet Shtëpia 180m² në 2 ari truall në Kalabri
Qmimi : 125 000 €
Kuadratura : 180 m²
Siperfaqja : 2 Ari
Me shume
Shitet banesa 103m² kati 3, Mbretëresha Teuta lagje e Spitalit
Qmimi : 1 000 €
Kuadratura : 103 m²
Me shume
Shitet shtëpia 2 katëshe 120m² në lagjen Matiqan
Qmimi : 130 000 €
Kuadratura : 120 m²
Siperfaqja : 1 Ari
Me shume

Shiten 2x4ari truall, mbrapa Forteses ne Veternik

 

Adresa :

Prishtine Veternik
Qmimi : 19 000 €

Pershkrimi :

 

 

Shiten 8 ari truall mbrapa Forteses ne Veternik. Trualli mund te shitet edhe ndaras nga 4ari apo 8 ari bashke. Eshte vend i pershtatshem per jetese familjare dhe ka gjithe infrastrukuren e nevojshme, rrymen, ujin dhe kanalizimin etj. Posedon dokumentacion te rregullt.
Qmimi eshte 19.000euro per ari. Qmimi eshte i diskutushem.
Nuk pranohet ndrrim, vetem pagesa me te holla.

Agjensioni Dion
038 520 063, viber 38344147956
044 147 956,  049 147 956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu